Konzultace

Konzultace záznamu symptotermální metody (STM)

100 Kč za 15 minut (cca., minuta sem či tam 😉)

Vedete si záznamy svých cyklů pomocí STM a nejste si jistá použitím pravidel a správným vyhodnocením? Bazální teploty poskakují, jak se jim zachce, a vy mezi nimi nevidíte teplotní vzestup? Chcete se ujistit, že u Vás již proběhla ovulace? Máte pochybnosti, který den máte počítat jako první den cyklu nebo třeba kdy označit vrchol hlenu? Chcete pomoct s výpočtem „korigovaných měsíčků“ a termínu porodu?

Pojďme se na záznam podívat společně!

Je pro mě velmi důležité, abyste vyhodnocení dobře porozuměla. Funguje to tedy tak, že si spolu domluvíme hovor (online/telefon) a Vy mi pošlete svou záznamovou tabulku cyklu. Společně pak projdeme její vyhodnocení, případné nejasnosti objasním a pravidla dovysvětlím.

Individuální výuka symptotermální metody (STM)

250 Kč za 60 minut

Hledáte možnosti, jak se spolehlivě chránit bez tělíska nebo hormonů?

Učíte se STM sama z literatury, anebo informací na internetu a máte hlavu plnou otázek? Nejste si jistá použitím pravidel, anebo se chcete ujistit, že jste všechna správně pochopila? Není Vám jasné, jak sledovat a zaznamenávat hlen, čípek nebo bazální tělesnou teplotu?

Projděme to společně!

Správně používaná STM může být při vyhýbání se těhotenství v rámci přirozeného plánování rodičovství spolehlivá až 99,6%. Tato spolehlivost byla prokázaná ve velké německé studii, kde se ale všechny ženy (páry) naučily metodu pod vedením instruktorů. Chcete-li si zvýšit šance, že budete metodu aplikovat správně, doporučuji absolvovat kurz STM, anebo využít alespoň jedné konzultace k ujasnění znalostí.

Individuální zdravotní konzultace

390 Kč za 60 minut

Potýkáte se s nepravidelnými cykly, syndromem polycystických vaječníků (PCOS), anovulačními cykly, PMS, bolestivou menstruací nebo třeba špiněním v cyklech a nevíte, jak si pomoci? Anebo jste dokonce o svou menstruaci úplně přišla a chcete ji navrátit? Lékaři pro Vás zatím nenašli úspěšnou léčbu, doporučili pouze umělé hormony, které nechcete, asistovanou reprodukci, na kterou se ještě necítíte, anebo Váš problém bagatelizovali?

Vysadila jste nebo chcete vysadit hormonální antikoncepci a hledáte informace, jak své tělo podpořit, aby se cykly dobře nastartovaly?

Přejete si otěhotnět a chcete podpořit svou plodnost, anebo se Vám už nějaký čas nedaří a nevíte, jak dál?

Pojďme se na to podívat společně!

Jak konzultace probíhá? E-mailem Vám pošlu k vyplnění dotazník, podle kterého vytvořím schéma, čemu se budu chtít na konzultaci věnovat. Poté si domluvíme hovor (telefon/online – Skype, Messenger…), anebo osobní setkání (nyní pouze Olomouc), při kterém spolu do hloubky probereme Vaši individuální situaci. Nenabízím obecná řešení, ale navrhnu konkrétní postupy pro Vaši jedinečnou situaci.

Chcete si domluvit konzultaci?

Napište mi na jana@silaplodnosti.cz, Instagram nebo Facebook a domluvíme se na termínu a formě spojení.

Reference klientek:

S Janou jsme na konzultaci řešily situaci kolem mých menstruačních cyklů, ze kterých jsem byla zmatená, protože již delší dobu užívám pravidelně nějaké léky. Jsem ráda a velice vděčná, že mě vyslechl někdo, kdo k tomu hlavně něco může říct a poradit mi! A nejen mi naordinovat další léky, moc si toho vážím….
Moc děkuju, Jani. ♥♥♥

L.

Mgr. Janu Pechovou jsem vyhledala v době snažení se o miminko. Protože jsem se potřebovala naučit rozumět svým cyklům a zorientovat se v nich, začala jsem se zajímat o symptotermální metodu, která se na začátku jevila jako velmi složitá. Oslovila jsem tedy Janu. Ta mi pomohla vyznat se v cyklech a mimo jiné mi dala tipy na úpravu životního stylu, aby mohlo miminko přijít do zdravějšího prostředí. Miminko díky pomoci Jany přišlo velice brzy a já jsem kromě toho získala výhodu do budoucna – rozumět svému tělu, což se projevilo i ve snažení o druhého potomka. Jsem Janě velice zavázána a jsem moc ráda, že jsem narazila zrovna na ni. Jana má odborné znalosti v problematice plodnosti a navíc velice příjemné vystupování – mám pocit, že jsem kromě poradce našla i novou přítelkyni. Nové návyky v rámci životního stylu u nás v domácnosti zakotvily a můžeme tak naše děti vychovávat ve zdravějším prostředí. Mockrát Vám, Janičko, děkuji.

Veronika

Paní Jana mi moc vstřícně pomohla při nejistotě v počátcích těhotenství. Ovulace u mě proběhla až kolem 30. dne cyklu, a to bylo pro mě matoucí, když lékaři běžně operují s tím, že žena ovuluje 14. den a hotovo  Pomohla mi vyhodnotit záznam z měření bazální teploty a zajímala se aktivně o vývoj situace i později. Díky jejím radám jsem si na gynekologii ušetřila stanovení nesmyslně brzkého termínu porodu, které by mohlo vést ke zbytečnému stresu z přenášení, které by se vlastně vůbec nedělo.
Janu mohu jen a jen doporučit, opravdu ví, o čem mluví, je velmi milá a lidská.

Marie