Konzultace

V současnosti nepřijímám žádosti o konzultace od nových žen / párů. Stávající (dřívější) klientky neodmítnu, ale budu odpovídat s prodlevou – dle časových možností. Pokud potřebujete zkonzultovat záznam cyklu dle STM, obraťte se na poradce aliance centra Cenap. Obrátit se na centrum CENAP můžete i v případě dalších životních situací (řešení neplodnosti, potrat, zdravotní problémy s menstruačními cykly, …).

Nadále jsem zaměstnaná v rehabilitačním centru FyzioHelp s.r.o. v Olomouci, kde se ke mně můžete objednat na fyzioterapii.

Zatím netuším, do kdy nebudu k dispozici. Dopisuji svou disertační práci v rámci Ph.D. studia, čekají mě pak státnice a specializační zkoušky. Projekt Síla plodnosti je pouze volnočasový a volný čas si nyní raději uschovám pro rodinu a tolik potřebný odpočinek 🙏 ♥

Děkuji Vám za pochopení a doufám, že mi i navzdory dočasné pauze zachováte přízeň. Na sociálních sítích jsem omezeně aktivní nadále, tak můžete alespoň pročítat nové příspěvky.

Jana Pechová


Reference klientek:

S Janou jsme na konzultaci řešily situaci kolem mých menstruačních cyklů, ze kterých jsem byla zmatená, protože již delší dobu užívám pravidelně nějaké léky. Jsem ráda a velice vděčná, že mě vyslechl někdo, kdo k tomu hlavně něco může říct a poradit mi! A nejen mi naordinovat další léky, moc si toho vážím….
Moc děkuju, Jani. ♥♥♥

L.

Mgr. Janu Pechovou jsem vyhledala v době snažení se o miminko. Protože jsem se potřebovala naučit rozumět svým cyklům a zorientovat se v nich, začala jsem se zajímat o symptotermální metodu, která se na začátku jevila jako velmi složitá. Oslovila jsem tedy Janu. Ta mi pomohla vyznat se v cyklech a mimo jiné mi dala tipy na úpravu životního stylu, aby mohlo miminko přijít do zdravějšího prostředí. Miminko díky pomoci Jany přišlo velice brzy a já jsem kromě toho získala výhodu do budoucna – rozumět svému tělu, což se projevilo i ve snažení o druhého potomka. Jsem Janě velice zavázána a jsem moc ráda, že jsem narazila zrovna na ni. Jana má odborné znalosti v problematice plodnosti a navíc velice příjemné vystupování – mám pocit, že jsem kromě poradce našla i novou přítelkyni. Nové návyky v rámci životního stylu u nás v domácnosti zakotvily a můžeme tak naše děti vychovávat ve zdravějším prostředí. Mockrát Vám, Janičko, děkuji.

Veronika

Paní Jana mi moc vstřícně pomohla při nejistotě v počátcích těhotenství. Ovulace u mě proběhla až kolem 30. dne cyklu, a to bylo pro mě matoucí, když lékaři běžně operují s tím, že žena ovuluje 14. den a hotovo  Pomohla mi vyhodnotit záznam z měření bazální teploty a zajímala se aktivně o vývoj situace i později. Díky jejím radám jsem si na gynekologii ušetřila stanovení nesmyslně brzkého termínu porodu, které by mohlo vést ke zbytečnému stresu z přenášení, které by se vlastně vůbec nedělo.
Janu mohu jen a jen doporučit, opravdu ví, o čem mluví, je velmi milá a lidská.

Marie