Konzultace

Zvu Vás do programu Posila plodnosti, který nabízí více než 10 hodin obsahu pro páry přející si otěhotnět:

Konzultace záznamu symptotermální metody (STM)

150 Kč (7 €) za krátkou konzultaci 1–2 záznamů
Konzultace probíhají písemně nebo hovorem dle společných možností a domluvy.

Vedete si záznamy svých cyklů pomocí STM a nejste si jistá použitím pravidel a správným vyhodnocením? Bazální teploty poskakují, jak se jim zachce, a Vy mezi nimi nevidíte teplotní vzestup? Chcete se ujistit, že u Vás již proběhla ovulace? Máte pochybnosti, který den máte počítat jako první den cyklu nebo třeba kdy označit vrchol hlenu? Kdy nasadit gestageny na podporu těhotenství (Utrogestan, Gynprodyl apod.)? Chcete pomoct s výpočtem „korigovaných měsíčků“ a termínu porodu?

Pojďme se na záznam podívat společně!
Je pro mě velmi důležité, abyste vyhodnocení dobře porozuměla. Zašlete mi svou záznamovou tabulku cyklu (fotku, scan, foto obrazovky, tabulku z PC,…) se svými dotazy na e-mail jana(at)silaplodnosti.cz. Společně pak projdeme její vyhodnocení, případné nejasnosti objasním a pravidla dovysvětlím.

Individuální výuka symptotermální metody (STM)

600 Kč (25 €) za cca. 50–60 minut

Učíte se STM sama z literatury, anebo informací na internetu a máte hlavu plnou otázek? Nejste si jistá použitím pravidel, anebo se chcete ujistit, že jste všechna správně pochopila? Není Vám jasné, jak sledovat a zaznamenávat hlen, čípek nebo bazální tělesnou teplotu? Chcete se hlásit do kurzu pro poradce a utřídit si před skládáním vstupních zkoušek své znalosti?

Projděme to společně! Napište mi e-mail na jana(at)silaplodnosti.cz. Termín konzultace si můžete rovnou rezervovat ZDE.

Konzultace – zdraví menstruačních cyklů, plánování rodičovství

1000 Kč (43 €) – v ceně je rozbor dotazníku, který Vám zašlu před konzultací, cca. 50minutový rozhovor, shrnutí

Potýkáte se s dlouhými, nepravidelnými cykly, premenstruačním syndromem a/nebo bolestivou menstruací? Anebo jste dokonce o svou menstruaci úplně přišla a chcete ji navrátit? Řešíte zkrácenou poovulační fázi? Delší špinění v cyklech?
Máte endometriózu a/nebo syndrom polycystických vaječníků (PCOS)?
Vysadila jste nebo chcete vysadit hormonální antikoncepci a hledáte informace, jak své tělo podpořit, aby se cykly dobře nastartovaly?
Přejete si otěhotnět a chcete podpořit svou plodnost, anebo se Vám už nějaký čas nedaří a nevíte, jak dál?

Toto je výčet nejčastějších situací, které řešíme se ženami na konzultacích. Lékaři pro Vás možná nenašli úspěšnou léčbu, doporučili hormonální terapii, kterou nechcete, anebo Vaši situaci bagatelizovali? Doporučují Vám asistovanou reprodukci, na kterou se ještě necítíte? Pojďme se na to podívat společně!

Jak konzultace probíhá? Napište mi e-mail na jana(at)silaplodnosti.cz. E-mailem Vám pak pošlu k vyplnění dotazník, který mi zašlete ještě před konzultací zpátky, abych se seznámila s Vaší situací a konzultaci jsme tak strávily co nejvíce efektivně. Poté si domluvíme hovor (telefon/online – Skype, Zoom, Google Meet…), anebo osobní setkání (Olomouc), při kterém spolu do hloubky probereme Vaši individuální situaci. Navrhnu konkrétní postupy pro Vaši jedinečnou situaci a shrnutí konzultace Vám do 3 dní zašlu na e-mail v textové podobě.

Osobní terapie, konzultace v Olomouci – STOP STAV

Od poloviny září 2023 působím na pracovišti Mobilní fyzioterapie v Aplikačním centru BALUO, Letiště 32, Olomouc. Prostory jsou bezbariérové, dobrá dostupnost MHD (bus 26, tram 2, 7, U), parking je v celém areálu zdarma (velké parkoviště za budovou AC Balua směr letiště). V přízemí je bistro/kavárna.

V průběhu června 2024 se budu stěhovat do nových prostor v Hejčíně. Všichni objednaní klienti dostanou včas informaci o nové adrese.

OD 14.5.2024 VYHLAŠUJI STOP STAV. NEOBJEDNÁVÁM NOVÉ KLIENTY, se stávajícími se domluvím individuálně.
Předpokládám, že tento stop stav bude trvat jen 2–3 týdny. Důvody jsou zdravotní, péče o osobu blízkou, kdy nebudu moct pracovat.

Konzultace i terapie jsou hrazeny klientem, nejsem smluvním partnerem zdrav. pojišťoven. Objednávání je možné telefonicky: 739 55 33 78, e-mailem na janafyzio(at)gmail.com nebo si můžete rovnou vybrat termín v rezervačním systému (nabízí termíny cca. 2 měsíce dopředu). Pokud si nejste jistí, jakou zvolit variantu, napište mi nebo zavolejte.

Jako fyzioterapeutka se úžeji specializuji v oborech gynekologie, urologie, ambulantní respirační fyzioterapie a ortopedie. Spolupracuji s několika gynekology a specialisty v léčbě endometriózy. Zmínku části mého vzdělání najdete v záložce O mně. Pracuji na doplnění.


Reference klientek:

S Janou jsme na konzultaci řešily situaci kolem mých menstruačních cyklů, ze kterých jsem byla zmatená, protože již delší dobu užívám pravidelně nějaké léky. Jsem ráda a velice vděčná, že mě vyslechl někdo, kdo k tomu hlavně něco může říct a poradit mi! A nejen mi naordinovat další léky, moc si toho vážím….
Moc děkuju, Jani. ♥♥♥

L.

Mgr. Janu Pechovou jsem vyhledala v době snažení se o miminko. Protože jsem se potřebovala naučit rozumět svým cyklům a zorientovat se v nich, začala jsem se zajímat o symptotermální metodu, která se na začátku jevila jako velmi složitá. Oslovila jsem tedy Janu. Ta mi pomohla vyznat se v cyklech a mimo jiné mi dala tipy na úpravu životního stylu, aby mohlo miminko přijít do zdravějšího prostředí. Miminko díky pomoci Jany přišlo velice brzy a já jsem kromě toho získala výhodu do budoucna – rozumět svému tělu, což se projevilo i ve snažení o druhého potomka. Jsem Janě velice zavázána a jsem moc ráda, že jsem narazila zrovna na ni. Jana má odborné znalosti v problematice plodnosti a navíc velice příjemné vystupování – mám pocit, že jsem kromě poradce našla i novou přítelkyni. Nové návyky v rámci životního stylu u nás v domácnosti zakotvily a můžeme tak naše děti vychovávat ve zdravějším prostředí. Mockrát Vám, Janičko, děkuji.

Veronika

Paní Jana mi moc vstřícně pomohla při nejistotě v počátcích těhotenství. Ovulace u mě proběhla až kolem 30. dne cyklu, a to bylo pro mě matoucí, když lékaři běžně operují s tím, že žena ovuluje 14. den a hotovo  Pomohla mi vyhodnotit záznam z měření bazální teploty a zajímala se aktivně o vývoj situace i později. Díky jejím radám jsem si na gynekologii ušetřila stanovení nesmyslně brzkého termínu porodu, které by mohlo vést ke zbytečnému stresu z přenášení, které by se vlastně vůbec nedělo.
Janu mohu jen a jen doporučit, opravdu ví, o čem mluví, je velmi milá a lidská.

Marie