Konzultace

Konzultace záznamu symptotermální metody (STM)

100 Kč za 15 minut (cca., minuta sem či tam 😉)

Vedete si záznamy svých cyklů pomocí STM a nejste si jistá použitím pravidel a správným vyhodnocením? Bazální teploty poskakují, jak se jim zachce, a vy mezi nimi nevidíte teplotní vzestup? Chcete se ujistit, že u Vás již proběhla ovulace? Máte pochybnosti, který den máte počítat jako první den cyklu nebo třeba kdy označit vrchol hlenu? Chcete pomoct s výpočtem „korigovaných měsíčků“ a termínu porodu?

Pojďme se na záznam podívat společně!

Je pro mě velmi důležité, abyste vyhodnocení dobře porozuměla. Funguje to tedy tak, že si spolu domluvíme hovor (telefon/online – Skype, Messenger, Instagram… ) a Vy mi pošlete svou záznamovou tabulku cyklu. Společně pak projdeme její vyhodnocení, případné nejasnosti objasním a pravidla dovysvětlím.

Individuální výuka symptotermální metody (STM)

360 Kč za 60 minut

Hledáte možnosti, jak se spolehlivě chránit bez tělíska nebo hormonů?

Učíte se STM sama z literatury, anebo informací na internetu a máte hlavu plnou otázek? Nejste si jistá použitím pravidel, anebo se chcete ujistit, že jste všechna správně pochopila? Není Vám jasné, jak sledovat a zaznamenávat hlen, čípek nebo bazální tělesnou teplotu?

Projděme to společně!

Správně používaná STM může být při vyhýbání se těhotenství v rámci přirozeného plánování rodičovství spolehlivá až 99,6%. Tato spolehlivost byla prokázaná ve velké německé studii, kde se ale všechny ženy (páry) naučily metodu pod vedením instruktorů. Chcete-li si zvýšit šance, že budete metodu aplikovat správně, doporučuji absolvovat kurz STM, anebo využít alespoň jedné konzultace k ujasnění znalostí.

Individuální zdravotní konzultace

Momentálně nedostupné

Pro naplněnou kapacitu momentálně nepřijímám nové klientky na online konzultace.

Můžete si napsat o konzultaci k symptotermální metodě, ale v rámci takové konzultace nemohu řešit komplexně Vaši zdravotní situaci, protože při ní neodebírám anamnézu. Věnovaly bychom se pouze symptotermální metodě.

Chcete si domluvit konzultaci?

Můžete mě kontaktovat pomocí e-mailu ( jana@silaplodnosti.cz ), anebo mi napište na Instagramu či Facebooku.

Reference klientek:

S Janou jsme na konzultaci řešily situaci kolem mých menstruačních cyklů, ze kterých jsem byla zmatená, protože již delší dobu užívám pravidelně nějaké léky. Jsem ráda a velice vděčná, že mě vyslechl někdo, kdo k tomu hlavně něco může říct a poradit mi! A nejen mi naordinovat další léky, moc si toho vážím….
Moc děkuju, Jani. ♥♥♥

L.

Mgr. Janu Pechovou jsem vyhledala v době snažení se o miminko. Protože jsem se potřebovala naučit rozumět svým cyklům a zorientovat se v nich, začala jsem se zajímat o symptotermální metodu, která se na začátku jevila jako velmi složitá. Oslovila jsem tedy Janu. Ta mi pomohla vyznat se v cyklech a mimo jiné mi dala tipy na úpravu životního stylu, aby mohlo miminko přijít do zdravějšího prostředí. Miminko díky pomoci Jany přišlo velice brzy a já jsem kromě toho získala výhodu do budoucna – rozumět svému tělu, což se projevilo i ve snažení o druhého potomka. Jsem Janě velice zavázána a jsem moc ráda, že jsem narazila zrovna na ni. Jana má odborné znalosti v problematice plodnosti a navíc velice příjemné vystupování – mám pocit, že jsem kromě poradce našla i novou přítelkyni. Nové návyky v rámci životního stylu u nás v domácnosti zakotvily a můžeme tak naše děti vychovávat ve zdravějším prostředí. Mockrát Vám, Janičko, děkuji.

Veronika

Paní Jana mi moc vstřícně pomohla při nejistotě v počátcích těhotenství. Ovulace u mě proběhla až kolem 30. dne cyklu, a to bylo pro mě matoucí, když lékaři běžně operují s tím, že žena ovuluje 14. den a hotovo  Pomohla mi vyhodnotit záznam z měření bazální teploty a zajímala se aktivně o vývoj situace i později. Díky jejím radám jsem si na gynekologii ušetřila stanovení nesmyslně brzkého termínu porodu, které by mohlo vést ke zbytečnému stresu z přenášení, které by se vlastně vůbec nedělo.
Janu mohu jen a jen doporučit, opravdu ví, o čem mluví, je velmi milá a lidská.

Marie