Sledování cervikálního hlenu

Cervikální hlen neboli hlen děložního hrdla je přirozený a zdravý projev činnosti ženské hormonální soustavy.

Ráda byste se naučila pozorovat, popisovat a lépe vnímat rozdíly v hlenové sekreci dělohy?

Chcete pochopit význam druhů cervikálního hlenu?

Jste samouk symptotermální metody, anebo si měříte jen bazální teplotu a ráda byste sledování svých cyklů posunula o level výš?

Řešíte nedostatek nebo nadbytek hlenu, špinění v cyklech nebo se opakovaně léčíte s infekcemi?

Vytvořila jsem o sledování cervikálního hlenu několik videí, která nyní nabízím k zakoupení v balíčku.

Balíček obsahuje 4 videa v celkové délce skoro 90 minut, ve kterých probírám všechny důležité informace o cervikálním hlenu – co to je, k čemu nám je, jak by měl vypadat, ve které fázi cyklu se vyskytuje jaký druh hlenu, mluvím o „plodném a neplodném“ hlenu, jak lze podle hlenu poznat ovulaci, ve kterém hlenu spermie přežívají a mnohem víc.

Součástí balíčku je e-book Řešení nejčastějších potíží s cervikálním hlenem, který se věnuje tématům:

• varovné signály v cyklech
• vaginální infekce
• nedostatečné vnímání hlenu
• kontinuální vnímání hlenu
• nedostatečnost žlutého tělíska

Nabídne Vám tipy, jak tyto nežádoucí situace zvládat sama, ale i pobídne, kdy není radno vyčkávat, ale je potřeba řešit svůj zdravotní stav s lékařem.

CENA BALÍČKU JE 500 Kč / 21 €.

Zakoupené materiály obdržíte v elektronické verzi po uhrazení faktury (platba převodem), budete si je moct stáhnout do svého počítače (nebo jiného zařízení) a zůstanou Vám napořád.

Ráda bych dodala, že Balíček nenahrazuje účast v kurzu symptotermální metody. Může hodně pomoci samoukům metody a ženám, které se ve svém hlenu moc nevyznají, ale rády by, ať už za účelem lepšího pochopení cyklů, praktikování STM nebo třeba za účelem otěhotnění. Pokud byste raději absolvovaly kurz STM, využily konzultace svých záznamů, anebo si domluvily individuální výuku STM, podívejte se na nabídku tady.